מי אני ?   

אהלן, נעים מאד

שמי טל, אני גרה  בקיבוץ בגליל העליון עם בעלי ושלושת ילדיי . 

לפני מספר שנים פתחתי עסק קטן לציורי פנים וגוף, העסק נולד לאחר תהליך רגשי שעברתי, כשהייתי בהריון עם הקטנה. משהו היה לי חסר, ולא ידעתי לומר מה. נברתי בליבי וניסיתי לחשוב מה אני אוהבת, מה אהבתי לפני שנהייתי גדולה ואמא, כשעוד הייתי רק אני.

אהבתי לצייר, לחלום בהקיץ, להתחבא שעות ארוכות בלי שאף אחד ימצא.

אז לשם חזרתי לחלומות ולציורים (נכון - אני כבר לא מתחבאת לאף אחד), לצבעים ולמכחולים.

אני שואפת שהעסק יפגיש אותי עם אנשי הגליל ויעניק להם חוויות טובות ממני (כנותנת שירות) שיזכרו אותי כחלק חשוב ובלתי נפרד ממארג האירועים שלהם בחייהם האישיית או הקהילתיים: חוויה של מקצועיות, יצירתיות, אמינות ושמחה.

אשמח לתת שירות למגוון לקוחות ולהכיר את העוסקים במלאכה, הן מהסקטור הפרטי והן מהסקטור העסקי כגון בתי מלון,חברות פרטיות, וכן  בתי ספר , עמותות, קיבוצים וקהילות נוספות.

 

בשנה החולפת אני מנחה גם פעילוית של ציור שיתופי וקהילתי, במטרה לעבוד גם עם קהל בוגר ובאירועים רבי משתתפים, וכבר הנחייתי בהצלחה פעילות ציור שיתופי בבת מצווה,  בפסטיבל האומנות גליל ארט 4 בכפר גלעדי ובימי הולדת.

במסגרת עבודתי אני מאד רוצה גם לתרום 2-3 אירועים בשנה למי שנזקק. בשנה שחלפה תרמתי מזמני באירוע התרמה לבי"ס שחפים, וכן התרמתי לטובת העמותה לכלבים משוטטים בגליל העליון במסגרת יריד לאיסוף תרומות .

בכל רעיון או מחשבה לגבי שילוב אומנות באירוע שלכם, אני תמיד שמחה לשוחח ולסער איתכם ביחד מוחות

 דברו איתי,  ב- 054-4621677.

שלכם,

טל